Sportier.lv interneta veikalā ir pieejamas šādas maksājumu metodes:

Tiešais bankas maksājums

Veic tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Tas ir priekšapmaksas maksājums, izmantojot pircēja izmantoto internetbankas sistēmu. Izmantojot bankas maksājuma pakalpojumu, Jums vajadzēs veikt autentifikāciju, sniedzot personīgus drošības datus, saskaņā ar Jūsu konta apkalpojošā maksājumu pakalpojumu sniedzēja nosacījumiem. Maksājumus iespējams veikt no šādām internetbankām: AS “Swedbank”, AS”SEB banka”, AS “Citadele banka” vai “Luminor Bank” AS Latvijas filiāle. Atbildība par datu drošību ir attiecīgajai bankai. Pēc pasūtījuma noformēšanas saņemsiet avansa rēķinu uz norādīto e-pastu, ja apmaksa tiks veikta ar tiešo bankas maksājumu mūsu mājas lapā, jums atnāks e-pasts ar norādi, ka pasūtījums ir apmaksāts.

Ar VISA, Mastercard maksājuma kartēm

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā, ko ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz avansa rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru mērķa laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

 

Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par pasūtījumu apmaksu, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: info@sportier.lv vai zvaniet uz +371 29748563.

Apmaksas nosacījumos pēdējo reizi izmaiņas veiktas 2021. gada 03. martā.