Apmaksa

Sportier.lv interneta veikalā ir pieejamas šādas maksājumu metodes:

Apmaksa skaidrā naudā veikalā

Ja kā piegādes veidu esat izvēlējies saņemt preci veikalā, tad Jums ir arī iespēja šo pasūtījumu samaksāt uz vietas veikalā skaidrā naudā. Par pirkumu Jums tiks izsniegts pirkuma čeks.

Tiešais bankas maksājums

Veic tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Tas ir priekšapmaksas maksājums, izmantojot pircēja izmantoto internetbankas sistēmu. Izmantojot bankas maksājuma pakalpojumu, Jums vajadzēs veikt autentifikāciju, sniedzot personīgus drošības datus, saskaņā ar Jūsu konta apkalpojošā maksājumu pakalpojumu sniedzēja nosacījumiem. Maksājumus iespējams veikt no šādām internetbankām: AS “Swedbank”, AS”SEB banka”, AS “Citadele banka” vai “Luminor Bank” AS Latvijas filiāle. Atbildība par datu drošību ir attiecīgajai bankai. Pēc pasūtījuma noformēšanas saņemsiet avansa rēķinu uz norādīto e-pastu, ja apmaksa tiks veikta ar tiešo bankas maksājumu mūsu mājas lapā, jums atnāks e-pasts ar norādi, ka pasūtījums ir apmaksāts.

Ar VISA, Mastercard maksājuma kartēm

Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā, ko ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.

Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz avansa rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru mērķa laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.

Pērc tagad, maksā vēlāk!

Maksā vēlāk – Jums tiek dots 30 dienu ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksājiet nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

 • Saņemiet preces nekavējoties
 • Ērti maksājiet 30 dienu laikā
 • Bez procentiem un papildu maksas
 • Jūs varat atpūsties. ESTO jūs informēs, kad ir jāveic maksājums.

Maksā vēlāk pakalpojumu sniedzējs ir ESTO AS. Maksājuma metodes izmantošana ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc rūpīgi apsveriet nepieciešamību izmantot kredīta produktus. GPL Maksā vēlāk ir 0 % gadā ar šādiem nosacījumiem: procenti 0 % gadā, bez komisijas maksas.

Maksā 3 vienādās daļās

Maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi – samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

Sportier līzings

Nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet Sportier līzingu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. Sportier līzings nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties Sportier līzings kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

Sportier līzings ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

Sportier līzinga standarta nosacījumi un noteikumi:

 • Procentu likme sākot no 0%
 • Līguma maksa no 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

Sportier līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizējā līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 221,80 eiro.

Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par pasūtījumu apmaksu, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: info@sportier.lv vai zvaniet uz +371 29748563.

Apmaksas nosacījumos pēdējo reizi izmaiņas veiktas 2022. gada 20. februārī.