BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Sportier.lv interneta veikalā ir pieejamas šādas maksājumu metodes: tiešais bankas maksājums, MasterCard un Visa karšu maksājums vai apmaksa ar bankas pārskaitījumu. Apmaksas nosacījumi detalizēti ir aprakstīti šeit.

Pēc pasūtījuma apmaksas mēs nosūtam preci ar kurjerpakalpojumu uz Jūsu norādīto adresi. Piegādes nosacījumi detalizēti ir aprakstīti šeit.

Sportier.lv pircējam (“Pircējs”), kas ir fiziska persona, saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.207, ir tiesības, nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no Preces, ja tā netika lietota, sabojāta vai tās izskats pēc būtības nav mainījies, t. i., preces vai tās iepakojuma izskatam tika veiktas tikai tādas izmaiņas, kas bija nepieciešamas, lai apskatītu saņemto preci. Pircējam šīs tiesības jāizmanto atbildīgi un prece jāatgriež oriģinālā kārtīgā iepakojumā, tāpat jāatgriež visas Preces komplektējošās daļas. Preces atgriešanas izdevumus sedz Pircējs. Preču atgriešanas nosacījumi detalizēti ir aprakstīti šeit.