Noformējot pasūtījumu mēs piegādājam preces tieši uz mājām vai uz pakomātiem (tikai mazām precēm līdz 30 kg). Piegādes cena dažādām precēm var atšķirties atkarībā no sūtījuma izmēra un svara. Piegādes cena tiek aprēķināta maksājuma lapā. Minimālā piegādes cena ir 4.99 EUR ar PVN.

Preču piegāde uz mājām

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, lielāko daļu no precēm piegādāsim 1-3 darba dienu laikā ar kurjerdienestu pakalpojumu palīdzību. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat norādīt pasūtījuma komentāros tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Ražotājiem atšķiras preču piegādes laiki, tādēļ informēsim Jūs atsevišķi par to, kad prece tiks piegādāta.

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00. Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs un informēs par konkrētu piegādes laiku

Preču uznešana un izkraušana

Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā telpā (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu). Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt.

Svarīgi! Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz to svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas.

Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver vairāk nekā 30 kg (piem., liela izmēra sadzīves tehnika, mēbeles u.tml.), kurjers tikai palīdzēs Jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Gadījumā, ja sūtījuma svars ir no 30 līdz 80 kg, iespējams pasūtīt izkraušanas pakalpojumu par 19,99 Eur. Izkraušanas pakalpojumu veic divi kurjeri krāvēji.

Kontakti

Mēs vienmēr vēlamies uzklausīt savu klientu atsauksmes, kā arī esam gatavi atbildēt uz jautājumiem, kas varētu rasties. Ja Jums rodas kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par šiem piegādes nosacījumiem, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: info@sportier.lv.

Piegādes nosacījumos pēdējo reizi izmaiņas veiktas 2021. gada 03. martā.